Darmowy e-book: 100 pomysłów na zmiany w biznesie

Jesteśmy agencją kreatywną, która stawia na kompleksowe i skuteczne rozwiązania. W każdy projekt angażujemy się na 100%, a naszą pasją jest ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowości. Jesteśmy ekspertami od zmiany, a wśród naszych wartości jest dzielenie się wiedzą. Dlatego postanowiliśmy podzielić się pomysłami na to, jakie nowe działania możesz szybko i skutecznie wprowadzić w życie w swoim biznesie. 

Chcemy nie tylko pokazać, że zmianę można ekspresowo wdrożyć, ale przede wszystkim, że w tych trudnych chwilach pragniemy wspierać przedsiębiorców oraz innych marketerów naszą wiedzą.  Z połączenia tych czynników powstał darmowy e-book 100 pomysłów na zmiany w biznesie.

Znajdziesz w nim wiedzę z zakresu dziesięciu różnych obszarów – od social mediów i influencer marketingu oraz stron internetowych i e-commerce, po e-mail i SMS marketing, kampanie reklamowe aż po identyfikację wizualną oraz team building. Poniżej znajdziesz wszystkie kategorie, które znalazły się w naszym e-booku:

  1. Content marketing,
  2. E-mail i sms marketing,
  3. Employer branding i CSR,
  4. Identyfikacja wizualna,
  5. Kampanie reklamowe,
  6. Praca zdalna,
  7. Social media i Influencer marketing, 
  8. Strategia komunikacji,
  9. Strony internetowe i e-commerce,
  10. Team building.

Mamy nadzieję, że wiedza w nim zawarta będzie dla Ciebie przydatna i zainspirujemy Cię do wprowadzenia zmian w biznesie. Pamiętaj, że jeśli będziesz potrzebować przy nich pomocy, to możesz na nas liczyć. Zachęcamy Cię do kontaktu poprzez nasze media społecznościowe oraz adres biuro@moxie.pl.

Jesteś ciekawy/a, jak wygląda nasz e-book w środku? Poniżej możesz podejrzeć kilkanaście pierwszych stron:

Zobacz też:

Rebranding MOX!E – jak przeprowadzić ten proces i jakich błędów unikać?

Jak przeprowadzić rebranding, który nie będzie lekkim odświeżeniem wystroju, ale generalnym remontem i zaowocuje spełnionymi celami biznesowymi? Dlaczego przy tworzeniu identyfikacji wizualnej zdecydowanie musisz zapomnieć o tym, co wydaje Ci się najładniejsze?
Czytaj

Dla osób z otwartą głową

Witajcie w cotygodniowym podsumowaniu na blogu MOXIE. W każdy piątek będziemy prezentować Wam najciekawsze naszym zdaniem newsy na temat tego, co nas najbardziej interesuje, czyli marketingu, technologii oraz społeczeństwa. Jesteście gotowi na moc wiedzy oraz inspiracji?
Czytaj

Hashtagi w branży gastronomicznej

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy prowadzą profil lokalu gastronomicznego w social mediach i bezpłatnie chcą zwiększyć zasięgi! Istnieje kilka sposobów, które pomogą Ci dotrzeć do potencjalnych gości i uzyskać zasięgi organiczne (darmowe).
Czytaj

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka: