Darmowy e-book: 100 pomysłów na zmiany w biznesie

Jesteśmy agencją kreatywną, która stawia na kompleksowe i skuteczne rozwiązania. W każdy projekt angażujemy się na 100%, a naszą pasją jest ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowości. Jesteśmy ekspertami od zmiany, a wśród naszych wartości jest dzielenie się wiedzą. Dlatego postanowiliśmy podzielić się pomysłami na to, jakie nowe działania możesz szybko i skutecznie wprowadzić w życie w swoim biznesie. 

Chcemy nie tylko pokazać, że zmianę można ekspresowo wdrożyć, ale przede wszystkim, że w tych trudnych chwilach pragniemy wspierać przedsiębiorców oraz innych marketerów naszą wiedzą.  Z połączenia tych czynników powstał darmowy e-book 100 pomysłów na zmiany w biznesie.

Znajdziesz w nim wiedzę z zakresu dziesięciu różnych obszarów – od social mediów i influencer marketingu oraz stron internetowych i e-commerce, po e-mail i SMS marketing, kampanie reklamowe aż po identyfikację wizualną oraz team building. Poniżej znajdziesz wszystkie kategorie, które znalazły się w naszym e-booku:

  1. Content marketing,
  2. E-mail i sms marketing,
  3. Employer branding i CSR,
  4. Identyfikacja wizualna,
  5. Kampanie reklamowe,
  6. Praca zdalna,
  7. Social media i Influencer marketing, 
  8. Strategia komunikacji,
  9. Strony internetowe i e-commerce,
  10. Team building.

Mamy nadzieję, że wiedza w nim zawarta będzie dla Ciebie przydatna i zainspirujemy Cię do wprowadzenia zmian w biznesie. Pamiętaj, że jeśli będziesz potrzebować przy nich pomocy, to możesz na nas liczyć. Zachęcamy Cię do kontaktu poprzez nasze media społecznościowe oraz adres biuro@moxie.pl.

Jesteś ciekawy/a, jak wygląda nasz e-book w środku? Poniżej możesz podejrzeć kilkanaście pierwszych stron:

Zobacz też:

Team building, czyli jak budować zespół stacjonarnie i zdalnie?

Czym jest team building i dlaczego opłaci się Twojemu biznesowi? Na początek powiedzmy sobie jedno. Team building to nie integracja i spotkania raz do roku przy wigilijnym barszczu. To regularna i często bardzo wymagająca praca, która powinna być zaplanowana i włączona w codzienne funkcjonowanie biznesu.
Czytaj

Rebranding MOX!E – jak przeprowadzić ten proces i jakich błędów unikać?

Jak przeprowadzić rebranding, który nie będzie lekkim odświeżeniem wystroju, ale generalnym remontem i zaowocuje spełnionymi celami biznesowymi? Dlaczego przy tworzeniu identyfikacji wizualnej zdecydowanie musisz zapomnieć o tym, co wydaje Ci się najładniejsze?
Czytaj

Dla osób z otwartą głową

Witajcie w cotygodniowym podsumowaniu na blogu MOXIE. W każdy piątek będziemy prezentować Wam najciekawsze naszym zdaniem newsy na temat tego, co nas najbardziej interesuje, czyli marketingu, technologii oraz społeczeństwa. Jesteście gotowi na moc wiedzy oraz inspiracji?
Czytaj

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka: