Vegab – social media dla gastronomicznej sieci franczyzowej

nowym klientem MOXIE!

Vegab to znana w Polsce marka łącząca zdrowy street food z etycznym postępowaniem. Działająca w modelu franczyzowym sieć gastronomiczna powstała w Krakowie i ma jeden cel: zarażać miłością do kuchni roślinnej. Dzięki nowatorskiemu podejściu do wegańskiej kuchni zespół Vegaba tworzy przyjazną przestrzeń niezależnie od kulinarnych preferencji, a ich kultowe v-mięso przekonało do roślinnych potraw niejednego “mięsożercę”.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie vegab-na-bloga-1024x425.jpeg

Jako, że nieustanne poszukiwanie kreatywnych rozwiązań oraz miłość do dobrego jedzenia jest również sercem zespołu MOXIE, jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc współpracować z tymi, którzy kierują się takimi samymi wartościami w biznesie. Rozpoczynamy działania w Social Mediach marki i razem z zespołem Vegaba będziemy przekonywać – try vegan!

Jaki zakres usług obejmuje i na czym polega wsparcie MOXIE? Współpracę rozpoczęliśmy od odświeżenia strategii komunikacyjnej marki w Social Mediach. Prowadzimy bieżące działania z zakresu: obsługa Social Media (Facebook i Instagram), obsługi i optymalizacji kampanii online, czyli Social Ads na Facebooku i Instagramie oraz content marketingu i tworzenia wpisów blogowych na stronę internetową franczyzy. 

Update:
Co po pierwszych 4 tygodniach naszych działań mówi General Manager sieci Vegab Mateusz Smolka?
„Współpracę rozpoczęliśmy niedawno, ale szybko zauważyliśmy wzmożony ruchu w Socialach jak i w lokalu. Mamy nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy. : )”

Posiadasz markę franczyzową i chcesz zadbać o jej rozpoznawalność? A może chcesz uaktualnić wizerunek swojego biznesu? My Ci w tym pomożemy! Napisz do nas na biuro@moxie.pl i rozpocznijmy wspólne działania!

Zobacz też:

Rebranding MOX!E – jak przeprowadzić ten proces i jakich błędów unikać?

Jak przeprowadzić rebranding, który nie będzie lekkim odświeżeniem wystroju, ale generalnym remontem i zaowocuje spełnionymi celami biznesowymi? Dlaczego przy tworzeniu identyfikacji wizualnej zdecydowanie musisz zapomnieć o tym, co wydaje Ci się najładniejsze?
Czytaj

Załap.pl – ogólnopolska kampania dla platformy korepetycji online.

Zalap.pl to wyjątkowa platforma korepetycyjna łącząca funkcje nowoczesnego narzędzia do zdobywania wiedzy oraz bazy nauczycieli pasjonatów. Przenosząc naukę do świata online marka umożliwiła uczniom swobodny dostęp do korepetycji nie tylko w dogodnym dla nich czasie, ale przede wszystkim z dowolnego miejsca na świecie, bez konieczności wychodzenia z domu.
Czytaj

Hashtagi w branży gastronomicznej

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy prowadzą profil lokalu gastronomicznego w social mediach i bezpłatnie chcą zwiększyć zasięgi! Istnieje kilka sposobów, które pomogą Ci dotrzeć do potencjalnych gości i uzyskać zasięgi organiczne (darmowe).
Czytaj

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka: