Animax Bedding

Branding opakowań ekologicznych żwirków dla zwierząt

Rok współpracy: 2021

Żwirki Animax Bedding powstały w odpowiedzi na potrzeby puchatych członków rodzin (kotów, królików, czy małych gryzoni) i ich świadomych właścicieli. W trosce o zdrowie pupili oraz kondycję naszej planety marka produkuje drewnianą podsypkę z odpowiednio wyselekcjonowanych trocin drzew iglastych. Dzięki temu otrzymywany pellet jest wyjątkowo chłonny i biodegradowalny, a po wykorzystaniu może służyć, jako naturalny nawóz.

Cel

  • Zaprojektowanie opakowań dla podsypek, które będą spójne z ideą less waste.

Propozycja rozwiązania

  • Przy projektowaniu opakowań mieliśmy na uwadze podkreślenie biodegradowalnego charakteru żwirków. Wykorzystaliśmy zielenie i naturalne odcienie brązu, co nadało im ekologiczny wygląd i idealnie wpisało się w koncepcję less waste.
  • Dzięki wykorzystaniu ikon na worku klient może łatwo zidentyfikować cechy charakterystyczne podsypki. Obraz zwierzaka dodaje produktowi przyjaznego charakteru i pomaga wskazać, dla jakiego gatunku jest przeznaczony.
  • Zgodnie z filozofią marki, opakowania są produkowane z makulatury, która częściowo pochodzi z recyklingu, co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału surowców i minimalizację odpadów.
  • Projekty opakowań dopracowaliśmy i przetestowaliśmy.
  • grafika pani z wykrzyknikiem i książkami

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego