Oxygen

Strona internetowa dla biurowca Oxygen, znajdującego się w centrum Szczecina - zarządzanego przez EPP Poland

Rok współpracy: 2023

Oxygen to nowoczesny, dziewięciokondygnacyjny budynek biurowy klasy A, doskonale usytuowany w samym centrum Szczecina. Zaawansowana technologicznie infrastruktura, podziemny parking oraz projekt tworzony z naciskiem na ergonomiczność pracy czynią go doskonałym miejscem do rozwoju biznesu. Ten projekt zapewnia najemcom dużą elastyczność w aranżacji przestrzeni, dzięki niezwykle przestronnym piętrom. Oxygen, ze względu na centralne położenie, ułatwia pracownikom łączenie życia zawodowego z prywatnym, dzięki szerokiej ofercie handlowo-usługowej dostępnej w zasięgu ręki.

Cel

  • Stworzenie spójnej wizerunkowo i dobrze zoptymalizowanej pod kątem UX i SEO strony internetowej, która będzie dobrze odbierana przez potencjalnych najemców.

Propozycja rozwiązania

  • Ustaliliśmy priorytety pod kątem najważniejszych funkcjonalności dla klienta, zespołu tworzącego markę i wymagań UX/UI, SEO i SEM oraz omówiliśmy flow użytkownika.
  • Na podstawie wypracowanych rozwiązań stworzyliśmy: makietę architektury strony zawierającą każdą z zakładek i podstron, rozmieszczenie tekstów i obrazów, buttony i widgety, wskazanie nawigacji użytkownika.  
  • Opracowaliśmy 2 propozycje projektów graficznych dla wybranej podstrony, prezentując layout i design dla całości projektu w wersji mobile i desktop. Opracowaliśmy finalny design strony wraz z projektami site planu oraz interaktywnych map.
  • Zajęliśmy się wdrożeniem strony internetowej w CMS WordPress, który umożliwia dalsze rozbudowywanie witryny i prostą edycję treści, zgodnie z przyjętymi założeniami projektowymi, przetestowaliśmy wszystkie funkcjonalności na desktop i urządzeniach mobilnych.
  • Stworzyliśmy instrukcję dodawania i zmieniania treści dla zespołu tworzącego markę. 
  • grafika pani z wykrzyknikiem i książkami
EPP Poland Oxygen office widok strony głównej
EPP Poland Oxygen office widok strony internetowej na laptopie
EPP Poland Oxygen office widok strony internetowej na laptopie i smartphonie
EPP Poland Oxygen office widok strony w wersji mobile
EPP Poland Oxygen office interaktywna mapa
EPP Poland Oxygen office ikonografia

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego