Nasze wartości

odwaga - rozwiązania mające sens biznesowy

Odwaga

Walczymy o rozwiązania mające sens biznesowy. Jeśli Twoja marka podejmuje działania, które nie sprzyjają realizowaniu strategii, możesz mieć pewność, że Ci o tym powiemy. Nie boimy się rezygnowania z utartych schematów i popełniania błędów, bo dzięki temu nieustannie możemy się rozwijać.

Śledzenie trendów i wprowadzanie innowacyjnych narzędzi

Rozwój

Śledzimy trendy i  wprowadzamy innowacyjne narzędzia. Nieustannie je testujemy, a z każdego błędu wyciągamy wnioski, by nie popełniać  go dwa razy. To sprawia, że nieustannie rozwijamy: nasz zespół, umiejętności, a co za tym idzie – usługi i wsparcie, które oferujemy naszym klientom! Kochamy dzielić się wiedzą, a stare rozwiązania nas nudzą, dlatego możesz mieć pewność, będziemy Cię motywować do podejmowania nowych działań

Ciekawość ludzi i branż

Ciekawość

Jesteśmy ciekawi ludzi i branż, z którymi współpracujemy. Stale poszukujemy nowej wiedzy, czytamy raporty,  badamy inne rynki, a co najważniejsze wychodzimy poza klasyczne ramy agencji, starając się jak najlepiej zrozumieć biznesową rzeczywistość. Dlatego przygotuj się, że zadamy Ci wiele pytań i dołączymy do Twojego zespołu, by wspólnie stworzyć szyte na miarę potrzeb rozwiązania!

Odpowiedzialność za zespół i prowadzone projekty

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za nasz zespół oraz prowadzone projekty: dzielimy się wiedzą, dokładnie planujemy i nadzorujemy prowadzone działania. Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań i z wyprzedzeniem informujemy Cię o możliwych zagrożeniach. Wspieramy inicjatywy, które biorą odpowiedzialność za naszą planetę i przyszłe pokolenia.

Co i dla kogo robimy?

Proces pracy zespołu Moxie

Markom, które chcą się zmieniać i rozwijać,

pomagamy tworzyć skuteczną komunikację, dotrzeć do odpowiednich klientów i generować wzrosty sprzedaży. Czerpiąc z naszego doświadczenia, sprawdzonych metod pracy i narzędzi oraz innowacyjnych pomysłów.

Zespół

CEO - Arieta Prusak

Arieta Prusak

CEO

Założycielka i właścicielka agencji. Skupiona na tworzeniu trwałych
i spójnych strategii komunikacji. Obsesyjnie wyszukująca nowych trendów w digital marketingu oraz sposobów na wdrażanie innowacji
i sprawnej komunikacji w zespołach, które prowadzi. Skrupulatnie dostosowuje narzędzia i plany działania do grup docelowych
i celów, jakie mają przed sobą marki, z którymi współpracuje.

Pomogła aktualizować lub stworzyć strategie i plany działań dla takich marek jak: Aquanet, Ania Kruk, Body Chief, Coccodrillo, Collegium da Vinci, Moodo, Miasto Poznań, Lublin, Pijalnia Wódki i Piwa, Segafredo.

Prywatnie, jak i zawodowo niepoprawna optymistka, która na stałe wyrzuciła ze słownika stwierdzenie “to się nie uda”, miłośniczka jogi, medytacji i aktywnego wypoczynku.

Marta Wolsztyniak-Chudzińska - Head of Strategy

Marta Wolsztyniak-Chudzińska

Head of Strategy

W MOX!E zajmuje się budowaniem nowych marek i tworzeniem strategii. Podpowiada firmom, jak połączyć marketing z innymi działaniami marki tak, by tworzyły harmonijną całość i przynosiły realne zyski. W swojej pracy zawsze kieruje się empatią – najważniejsze jest dla niej zrozumienie potrzeb klientów.

To ona dba o spójne wdrażanie strategii marek przez wszystkich członków zespołu oraz zewnętrznych współpracowników: wytycza kierunki działania, układa plany, konsultuje i pomaga rozwiązywać problemy.

Marki, dla których pracowała to m.in.: Aquanet, Allegro, Coccodrillo, Kwiaty & Miut, Otodom, 36 MINUT.

W czasie wolnym uwielbia piec i odkrywać nowe smaki. Kocha otaczać się pięknymi rzeczami, a jej marzeniem jest domek przy lesie z widokiem na morze.

Dariusz Jeleniewski - Business & Performance Consultant

Dariusz Jeleniewski

Business & Performance Consultant

Obowiązkowy, skrupulatny i konsekwentny. Dzięki tym cechom jego organizacja pracy jest na najwyższym poziomie i nie ma w niej miejsca na bałagan i chaos. Każdy dokument, który przejdzie przez jego ręce jest dokładnie sprawdzony i skatalogowany. Każda kampania reklamowa w Google lub Meta Ads dokładnie analizowana.

W MOX!E odpowiada za analizę wyników biznesowych, wdrażanie narzędzi analitycznych dla klientów, m.in. Google Tag Managera oraz koordynację pracy zespołów odpowiedzialnych za działania performance dla naszych klientów.

Marki, dla których pracował to m.in. Collegium da Vinci, Estrada Poznańska, Fromażeria, Heroes Diet, Miasto Poznań, Sopocki Dom Aukcyjny.

Prywatnie ojciec Filipa i Oskara, wielbiciel książek oraz fan sportów, głównie piłki nożnej i koszykówki.

Agnieszka Gębska - Art & Strategy

Agnieszka Gębska

Art & Strategy

Autorka grafik, rysunków i obrazów. Magister sztuki.

Wykształcenie artystyczne pozwala jej swobodnie poruszać się w świecie obrazu, a dzięki doświadczeniu z własną marką odzieżową, świetnie rozumie potrzeby klientów z branży mody.

W MOX!E współtworzy strategie marek, opracowuje założenia do projektów brandingowych, konsultuje projekty graficzne oraz odpowiada za art direction produkcji zdjęciowych oraz wideo.

Współpracowała m.in. z: Coccodrillo, QUIOSQUE, Potis&Verso, Warsaw Concept Store.

Zafascynowana osobą i twórczością Le Corbusiera. Uzależniona od słodyczy
i kawy. W ramach relaksu kolorowe magazyny przetwarza na kolaże.

Gosia Koszmider - UX & Graphic Designer

Gosia Koszmider

UX & Graphic Designer

Obserwatorka, która uważnie patrzy na otaczający świat nieustannie szukając inspiracji, które znajdują zastosowanie w powstających pracach. Otwartość na różnorodność pozwala jej odnaleźć się w niemal każdym zadaniu. Wykonując swoją pracę zawsze kładzie nacisk na zrozumienie tematu oraz dostarczenie estetycznego i zadowalającego projektu.

Specjalizuje się w projektach digitalowych ze szczególnym naciskiem na web design. To ona w oparciu o tworzone przez nas strategie projektuje architektury stron zgodne z zasadami UX i czuwa nad tym by witryna na każdym typie urządzenia odpowiednio prezentowała wizerunek marki.

Marki, dla których projektowała to m.in. Andersia Retail, Aquanet, Collegium da Vinci, MOX!E, Pasta Italia, Sopocki Dom Aukcyjny.

W wolnych chwilach tworzy muzykę oraz rozwija umiejętności w malarstwie akrylowym i olejnym.

Julia Anna Boińska - Account Executive

Julia Anna Boińska

Account Executive

Magistra psychologii specjalizująca się w empatycznej komunikacji. Psychologiczne wykształcenie zapewniło jej wrażliwość na potrzeby klientów i determinację w poszukiwaniu na nie odpowiedzi. W MOX!E współtworzy strategie dla marek, w których odpowiada m.in. za badania i analizy, a także koordynuje działania prowadzone dla klientów agencji. To ona tworzy treści tekstowe i koorydnuje większość działań content marketingowych dla naszej marki.

Współpracowała m.in. z: Andersia Retail, Aquanet Retencja, 36 MINUT, Collegium da Vinci, Vegab.

Prywatnie niepoprawna entuzjastka zaskakujących połączeń smakowych i niekonwencjonalnej kuchni 🙂

Weronika Nieborak - Junior Social Media Specialist

Weronika Nieborak

Junior Social Media Specialist

Całkowicie zakochana w mediach społecznościowych, zwłaszcza Instagramie i TikToku. Stoi na straży najnowszych trendów i pokazuje Klientom, jak kreatywnie zaimplementować je do swojej marki.

W MOX!E odpowiedzialna za współtworzenie koncepcji kreatywnych, strategii i komunikacji w social mediach, a także  współpracę z influencerami.

Współpracowała m.in. z: 36 MINUT, Aquanet Retencja, Collegium da Vinci, Vegab.

Uzależniona od Pinteresta czytelniczka fantasy i literatury obyczajowej, miłośniczka salsy kubańskiej, jogi i rozwoju osobistego.

CEO - Arieta Prusak
Marta Wolsztyniak-Chudzińska - Head of Strategy
Dariusz Jeleniewski - Business & Performance Consultant
Agnieszka Gębska - Art & Strategy
Gosia Koszmider - UX & Graphic Designer
Julia Anna Boińska - Account Executive
Weronika Nieborak - Junior Social Media Specialist

Klienci

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego