Park Rozwoju

Strona internetowa dla biurowca zarządzanego przez EPP Poland - Park Rozwoju na warszawskim Mokotowie

Rok współpracy: 2023

Park Rozwoju to innowacyjny i ekologiczny zespół budynków biurowych klasy A, zlokalizowany w biznesowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Składa się on z dwóch siedmiokondygnacyjnych obiektów, które razem oferują 34 540 m² powierzchni biurowej. Projekt został stworzony z myślą o zapewnieniu komfortowego, wielofunkcyjnego miejsca pracy, co potwierdza uzyskany certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Park Rozwoju harmonijnie wkomponowuje się w otaczającą go miejską przestrzeń, służąc zarówno osobom pracującym w kompleksie, jak i mieszkańcom lokalnej społeczności.

Cel

  • Stworzenie spójnej wizerunkowo i dobrze zoptymalizowanej pod kątem UX i SEO strony internetowej.

Propozycja rozwiązania

  • Ustaliliśmy priorytety pod kątem najważniejszych funkcjonalności dla klienta, zespołu tworzącego markę i wymagań UX, SEO i SEM oraz omówiliśmy flow użytkownika.
  • Na podstawie wypracowanych rozwiązań stworzyliśmy: makietę architektury strony zawierającą każdą z zakładek i podstron, rozmieszczenie tekstów i obrazów, buttony i widgety, wskazanie nawigacji użytkownika, projekt graficzny wybranej podstrony prezentujący layout i design dla całości projektu.
  • Opracowaliśmy 2 propozycje projektów graficznych dla wybranej podstrony prezentujący layout i design dla całości projektu w wersji mobile i desktop. Opracowaliśmy finalny design strony wraz z projektami site planu oraz interaktywnych map.
  • Zajęliśmy się wdrożeniem strony internetowej w CMS WordPress, który umożliwia dalsze rozbudowywanie witryny i prostą edycję treści. Przetestowaliśmy wszystkie funkcjonalności na desktop i urządzeniach mobilnych.
  • Stworzyliśmy instrukcję dodawania i zmieniania treści dla zespołu tworzącego markę.
  • grafika pani z wykrzyknikiem i książkami
Park Rozwoju - strona internetowa, widok w wersji desktop
Park Rozwoju - strona internetowa, widok na laptopie i smartphonie
Park Rozwoju - strona internetowa, widok na laptopie
Park Rozwoju - strona internetowa, widok w wersji mobile
Park Rozwoju - strona internetowa, interaktywna mapa
Park Rozwoju - strona internetowa, ikonografia
Referencje dla Moxie

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego