LafHome

Strona internetowa dla branży nieruchomości i klientów B2B oraz B2C

Rok współpracy: 2022

LafHome to marka oferująca kompleksowe aranżacje pod klucz: zarówno prywatnych mieszkań, nieruchomości pod wynajem, jak i dużych powierzchni biznesowych. Codziennym kontaktem z klientami oraz ukończonymi realizacjami LafHome zmienia standardy branży budowalnej i udowadnia, że remonty nie muszą wiązać się z chaosem i niepewnością. Marka jest częścią grupy Lafrentz Polska, która od ponad 28 lat świadczy wszechstronne usługi na rzecz budownictwa i infrastruktury.

Cel

  • Stworzenie atrakcyjnej, intuicyjnej i przyjaznej użytkownikowi strony internetowej, która będzie spójna ze strategią marki oraz zoptymalizowana pod kątem działań SEO i SEM.
  • Zwiększenie liczby zapytań ze strony, od klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Propozycja rozwiązania

  • Zgodnie z naszą ustaloną strategią dotyczącą marki i komunikacji, stworzyliśmy architekturę oraz layout graficzny strony internetowej, uwzględniając optymalne rozwiązania dla wersji desktopowej i mobilnej.
  • Przygotowaliśmy teksty oraz CTA zgodne ze strategią marki.
  • Wykonaliśmy projekt graficzny witryny, którą następnie zakodowaliśmy i wypełniliśmy treściami, takimi jak zdjęcia oraz teksty zoptymalizowane pod kątem SEO.
  • Zintegrowaliśmy stronę internetową z narzędziami takimi jak Google Analytics i Google Tag Manager, co pozwoliło nam na zbieranie i analizowanie danych dotyczących ruchu na stronie oraz skuteczności naszych kampanii reklamowych. Dodatkowo połączyliśmy formularz kontaktowy z systemem CRM, umożliwiając szybsze i bardziej efektywne zarządzanie kontaktami z klientami.
  • Całą stronę oparliśmy na intuicyjnym w obsłudze systemie CMS WordPress. Dzięki temu zespół marki ma możliwość samodzielnego wprowadzania zmian w zawartości strony zgodnie z bieżącymi potrzebami i bez konieczności zaangażowania zewnętrznego zespołu deweloperskiego.
  • grafika pani z wykrzyknikiem i książkami

Efekty

widok strony internetowej na lapopie
Widok strony internetowej Lafhome na laptopie i telefonie
Widok strony internetowej Lafhome na telefonie
Widok strony internetowej Lafhome na telefonie
Widok strony internetowej Lafhome na tablecie
Strona internetowa Lafhome opinie
Przestrzeń komercyjna Lafhome
Widok strony internetowej Lafhome
Widok strony internetowej Lafhome
Referencje

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego