Babette pracownia zupy i chleba

Sklep internetowy, który umożliwia gastronomii realizację dostaw 2 razy w tygodniu

Rok współpracy: 2020

Babette pracownia zupy i chleba to miejsce oferujące najwyższej jakości wypiekany na miejscu świeży chleb, autorskie kiszonki, domowe zupy, pyszne pasty do pieczywa oraz oryginalne słodkości zarówno w lokalu jak i na wynos. Więcej na temat filozofii marki oraz identyfikacji wizualnej, którą dla niej stworzyliśmy przeczytasz TUTAJ.

Wyzwanie / problem:

  • Otwarcie pierwszego lokalu marki planowane było na marzec 2020 roku. Z uwagi na trwający lockdown (i zagrożenia dla kolejnych w przyszłości) zaproponowaliśmy właścicielce zamianę pierwotnych planów, jakimi było stworzenie (tylko) strony internetowej, jako wizytówki restauracji i postawienie własnego sklepu internetowego, który umożliwi realizację dostaw zespołowi Babette samodzielnie (z pominięciem prowizji dla zewnętrznych dostawców).
  • Marce potrzebny był e-commerce, z którego dostawy będą realizowane tylko w wybranych dniach tygodnia.

Propozycja rozwiązania

  • stworzyliśmy e-commerce, w którym składanie zamówień i realizacja dostaw możliwe są w określonych dniach tygodnia,
  • z uwagi na zmieniające się w lokalu menu, właściciele i zespół marki otrzymali dostęp do prostego CMS-a, w którym mogą samodzielnie zmieniać informacje o produktach i terminach dostaw,

Efekty

  • Marka Babette

    posiada własny e-commerce i prowadzi sprzedaż lokalu gastronomicznego online na terenie trójmiasta własnymi kanałami, jednocześnie na bieżąco regulując dni dostaw i zmieniające się menu.

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka: