Babette pracownia zupy i chleba

Sklep internetowy, który umożliwia gastronomii realizację dostaw 2 razy w tygodniu

Rok współpracy: 2020

Babette pracownia zupy i chleba to miejsce oferujące najwyższej jakości, wypiekany na miejscu świeży chleb, autorskie kiszonki, domowe zupy, pyszne pasty do pieczywa oraz oryginalne słodkości zarówno w lokalu jak i na wynos. Więcej na temat filozofii marki oraz identyfikacji wizualnej, którą dla niej stworzyliśmy, przeczytasz TUTAJ.

Wyzwanie

  • Otwarcie pierwszego lokalu marki było planowane na marzec 2020 roku. Z uwagi na trwający lockdown (i zagrożenia dla kolejnych w przyszłości) zaproponowaliśmy właścicielce zamianę pierwotnych planów, jakimi było stworzenie (tylko) strony internetowej, jako wizytówki restauracji i postawienie własnego sklepu internetowego, który umożliwi realizację dostaw zespołowi Babette samodzielnie (z pominięciem prowizji dla zewnętrznych dostawców).
  • Marce potrzebny był e-commerce, z którego dostawy będą realizowane tylko w wybranych dniach tygodnia.

Propozycja rozwiązania

  • Stworzyliśmy e-commerce, w którym składanie zamówień i realizacja dostaw możliwe są w określonych dniach tygodnia.
  • Z uwagi na zmieniające się w lokalu menu, właściciele i zespół marki otrzymali dostęp do prostego CMS-a, w którym mogą samodzielnie zmieniać informacje o produktach i terminach dostaw.
  • kolaż - zielony wykrzyknik i kobieta trzymająca książki

Efekty

  • babette kremowe logo na szarym tle

    Marka Babette

    Posiada własny e-commerce i prowadzi sprzedaż lokalu gastronomicznego online na terenie trójmiasta własnymi kanałami, jednocześnie na bieżąco regulując dni dostaw i zmieniające się menu.

Widok strony Babette na laptopie i tabletach

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego