Pasta Italia

Identyfikacja wizualna dla marki gastronomicznej

Rok współpracy: 2021

Pasta Italia to koncept gastronomiczny zlokalizowany w food courtach w galeriach handlowych, m.in. w Galerii Posnania. W ofercie znajduje się kilkanaście typów makaronów, sałatek oraz deserów przygotowywanych na świeżo w kilka minut.

Marka stawia na jakość: sprowadza włoski makaron, korzysta z włoskich serów, szynki parmeńskiej, świeżych filetów łososia, szarych krewetek, pełnoziarnistych makaronów i gotuje sosy według włoskich receptur.

Cel

  • Marka potrzebowała nowej wersji logotypu, która mogłaby być wykorzystywana na różnych polach eksploatacji, a także pozwalała na zastrzeżenie znaku słowno-graficznego.
  • Stworzenie języka wizualnego marki: kolory i ich łączenie, rodzaje fontów, elementy graficzne, stylistyka zdjęć i  wideo, chwytliwe hasło, które w spójny sposób zaprezentują koncepcję fast restaurant.

Efekty

  • Dla marki Pasta Italia

    opracowaliśmy nową wersję logotypu oraz całą identyfikację wizualną, która opiera się na łączeniu dynamicznych zdjęć, eleganckiej czerni oraz energetycznych fontów i zaprojektowanych specjalnie dla marki ilustracji podkreślających poszczególne elementy menu.

Logo Pasta Italia przedstawione na wizytówkach
Pasta Italia - kreacja promocyjna
Logo Pasta Italia na papierowej torbie
Sesja zdjęciowa dla Pasta Italia

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego