Kultura równości

Projekt strony internetowej dla organizacji społecznej

Rok współpracy: 2023

Kultura Równości to stowarzyszenie, które od 2014 roku działa we Wrocławiu. Jego celem jest integracja i edukacja społeczności LGBT+ oraz sojuszników. Organizuje różne wydarzenia, takie jak Wrocławski marsz Równości, WroPRIDE Wrocławski Festiwal Dumy, debaty, happeningi, warsztaty i spotkania. Prowadzi również Równe Miejsce – Centrum LGBT+, które jest bezpieczną przestrzenią dla lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i queer. Jest to organizacja niekomercyjna, współpracująca i wspierająca inne podobne organizacje i inicjatywy, a także walcząca o równe prawa i godne życie dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska.

Cel

  • Zaprojektowanie i uruchomienie Tęczowej Strony Pomocy – bazy online, która ma ma umożliwiać osobom ze społeczności LGBT+ na Dolnym Śląsku dostęp do kompetentnych i przyjaznych specjalistów_ek z obszaru psychologii, psychoterapii, seksuologii i psychiatrii.

Propozycja rozwiązania

  • Stworzyliśmy koncepcję i ustaliliśmy kierunki wizualne projektu. 
  • Zaprojektowaliśmy architekturę oraz layout graficzny witryny oraz bazy specjalistów.
  • Strona została oparta na prostym w obsłudze CMS WordPress, umożliwiającym zespołowi marki elastyczną aktualizację zawartości, dostosowaną do bieżących potrzeb.
  • Podłączyliśmy narzędzia analityczne – wprowadziliśmy integrację z Google Analytics oraz połączyliśmy formularz kontaktowy z CRM.
  • grafika pani z wykrzyknikiem i książkami
Kultura równości - tęczowa strona pomocy, widok desktop
Ilustracja osób neutralnych płciowo
Tęczowa strona pomocy widok na tablecie
Tęczowa strona pomocy, podstrona dołącz do bazy
makieta UX Tęczowej Strony Pomocy dla Kultury Równości
Referencje Kultury Równości dla Moxie

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego