Załap.pl

Ogólnopolska kampania wizerunkowa dla platformy do korepetycji online

Rok współpracy: 2021

Zalap.pl to wyjątkowa platforma korepetycyjna łącząca funkcje nowoczesnego narzędzia do zdobywania wiedzy oraz bazy nauczycieli pasjonatów. Przenosząc naukę do świata online, marka umożliwiła uczniom swobodny dostęp do korepetycji nie tylko w dogodnym dla nich czasie, ale przede wszystkim z dowolnego miejsca na świecie, bez konieczności wychodzenia z domu. Dodatkowo dostępne na platformie funkcje, takie jak e-tablica, czy video notatki sprawiły, że trudności związane ze zdalnym nauczaniem odeszły w niepamięć. To rozwiązanie idealne!

Naszym głównym zadaniem było przygotowanie i poprowadzenie kampanii wizerunkowej na rok 2021. By dotrzeć z działaniami marki do możliwie jak największej liczby odbiorców, postawiliśmy na szeroko zakrojone działania.

Cel

  • Zwiększenie rozpoznawalności marki.

Propozycja rozwiązania

  • W oparciu o cele marki oraz zidentyfikowane grupy docelowe i analizę trendów stworzyliśmy koncepcję kreatywną kampanii, oraz jej główne hasło “Załap to na swój sposób!”. 
  • Przygotowaliśmy także koncepty 6 spotów oraz zajęliśmy się produkcją sesji zdjęciowej i spotów wideo. 
  • Do naszych zadań należy również dbanie o content na social media oraz bieżąca obsługa kampanii online (Google Ads: Dispaly, Search i Remarketing, Youtube Ads, Social Ads oraz koordynacja kampanii VOD).
  • Jako dodatkowe rozwiązanie opracowaliśmy także test stylów nauki umożliwiający każdej zainteresowanej osobie dostosowanie sposobów zdobywania wiedzy do jej indywidualnych potrzeb, a marce budowanie bazy adresów e-mail.
  • grafika pani z wykrzyknikiem i książkami

Efekty

Chłopiec uczy się online
Dziewczyna uczy się online

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego