Strategia content marketing

Atrakcyjne i dopasowane do odbiorców treści to podstawa. Tylko dzięki nim przyciągniesz odbiorców i sprawisz, że pozostaną z Tobą na dłużej. Dlatego współpracujemy z twórc_ami z całej Polski, któr_ dobieramy odpowiednio do projektu. Dzięki temu masz pewność, że stworzone dla Ciebie treści osiągną zamierzone rezultaty.

Jednak nie sztuką jest stworzyć najbardziej interesujący content, jeśli nikt go nie zobaczy. W związku z tym dbamy o jego odpowiednią dystrybucję i promocję – od momentu publikacji w social mediach i mediach tradycyjnych (radiu, gazecie i telewizji), aż po kampanie online.

Kolaż dla usługi content marketing

Copywriting

  • Tworzymy treści pisane, dzięki którym przekażemy światu to, co najbardziej się liczy, w formie, która zainteresuje Twoich odbiorców.

E-booki

  • Chcesz podkreślić swój wizerunek eksperta? Postaw na content edukacyjny! Dzięki wydaniu  atrakcyjnego e-booka nie tylko będ masz możliwość podzielić się z odbiorcami wartościowymi informacjami, ale także zbierzesz adresy do bazy mailingowej!

Podcasty

  • Zależy Ci na utrzymywaniu długotrwałych relacji? Powiedz TAK podcastom! To stosunkowo nowa, lecz zyskująca na popularności koncepcja, która dzięki cyklicznej i atrakcyjnej formie  znakomicie buduje zaufanie i zaangażowanie.

Produkcja sesji zdjęciowych

  • Obraz jest obok słowa najważniejszym nośnikiem informacji. Tworzymy zdjęcia, które zapadają w pamięć i pomagają pokazać to, co najważniejsze.

Produkcja wideo

  • Nic tak dobrze nie przekazuje emocji jak dźwięk i obraz… w jednym! Zależy Ci na wywołaniu konkretnego wrażenia? Z chęcią Ci w tym pomożemy!

Zobacz zrealizowane projekty

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego