Analiza danych: dlaczego musisz się tego nauczyć?

Na kanale MOXIE talks pojawił się nowy odcinek rozmów Ariety Prusak i Michała Majewskiego. Tym razem specjaliści wzięli na warsztat jeden z najistotniejszych elementów marketingu online – analizę danych.

Jak się okazuje, wcale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że optymalizacja działań reklamowych czy komunikacyjnych pod kątem dotychczasowych rezultatów, może przynieść znaczne polepszenie wyników biznesowych. Sekretem analizy jest to, aby dostosowywać przekaz do grupy docelowej – innymi słowy, przedsiębiorca powinien sprawić, aby zarówno estetyka jak, i funkcjonalność dedykowanych Klientom materiałów sprawiały, że będzie się z nich korzystać przyjemni i intuicyjnie.

O tym jak to robić, dlaczego i za pomocą jakich narzędzi dowiecie się z…

#12 odcinka MOXIE talks!

Zobacz też:

Jak założyć nową markę? Przewodnik krok po kroku!

Na początku był POMYSŁ… Potem adrenalina, błysk w oku. Radość z powodu opracowania usługi doskonałej,  (niemalże 😉 zmieniającej  dzieje ludzkości.  Entuzjazm na myśl o nowych perspektywach w życiu zawodowym, które otwierają się wraz z momentem zakładania nowej marki.
Czytaj

Dobre logo, czyli jakie? Dowiedz się, co to znaczy!

W dzisiejszych czasach silnie odczuwany jest przesyt informacji, a ich filtrowanie staje się konieczne. Człowiek coraz częściej koncentruje uwagę tylko na wybranych bodźcach. Z racji na stosunkowo silnie rozwinięty zmysł wzroku to treści wizualne powodują wzrost zaangażowania u przeciętnego odbiorcy, a obrazy i grafiki w największym stopniu przyciągają uwagę.
Czytaj

Czym są OKR-y i jak pomagają skutecznym zespołom? Rozmowa z Maciejem Mazurkiem

Zastanawiasz się, jak dobrze zaplanować strategiczne i operacyjne cele dla siebie lub Twojego zespołu na rok, kwartał lub miesiąc? Ten odcinek jest dla Ciebie! Nasza CEO Arieta Prusak rozmawia z COO agencji BeeTalents, Maciejem Mazurkiem o systemie do ustalania i monitorowania realizacji celów, jakim jest OKR (Objective & Key Results).
Czytaj

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego