Kolejny Pankejk pod skrzydłami MOXIE

We wrześniu 2017 rozpoczęliśmy współpracę z naleśnikarnią Pankejk Poznań. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że warszawski Pankejk również trafił pod naszą opiekę!

Dla kogo Pankejk?

Pankejk to miejsce idealne dla studentów. Smaczne jedzenie, świetna atmosfera i szybkie Wi-Fi. Co można znaleźć w menu?

  • naleśniki – słodkie i wytrawne
  • pankejki
  • zupy
  • sałatki
  • śniadania – ciabatty, jaglanki, smoothie bowls
  • vegefrutti, czyli świeżo miksowane soki
  • sezonowo lemoniady lub rozgrzewające herbaty

A to wszystko w designerskim wnętrzu przy Krakowskim Przedmieściu!

Co na to MOXIE?

Działania marketingowe zaczęliśmy już na dwa miesiące przed otwarciem lokalu. Odpowiednio przemyślana komunikacja i kampanie w mediach społecznościowych przyniosły sukces: w dniu otwarcia, 3 marca 2018 lokal był pełen! O to chodziło! To jednak nie koniec naszej pracy: kontynuujemy działania – wykonujemy sesje zdjęciowe do social mediów, obsługujemy profile i kampanie na Facebooku oraz Instagramie. Prowadzimy consulting w sprawie oferty i akcji marketingowych. Słowem – wciąż jesteśmy na bieżąco!

Zobacz też:

Jak założyć nową markę? Przewodnik krok po kroku!

Na początku był POMYSŁ… Potem adrenalina, błysk w oku. Radość z powodu opracowania usługi doskonałej,  (niemalże 😉 zmieniającej  dzieje ludzkości.  Entuzjazm na myśl o nowych perspektywach w życiu zawodowym, które otwierają się wraz z momentem zakładania nowej marki.
Czytaj

Dobre logo, czyli jakie? Dowiedz się, co to znaczy!

W dzisiejszych czasach silnie odczuwany jest przesyt informacji, a ich filtrowanie staje się konieczne. Człowiek coraz częściej koncentruje uwagę tylko na wybranych bodźcach. Z racji na stosunkowo silnie rozwinięty zmysł wzroku to treści wizualne powodują wzrost zaangażowania u przeciętnego odbiorcy, a obrazy i grafiki w największym stopniu przyciągają uwagę.
Czytaj

Warsztaty strategiczne – zobacz, jak możemy wykorzystać potencjał Twojego zespołu!

Nie może być mowy o sprawnych i efektywnych działaniach marki, bez wdrożenia przez zespół przemyślanej strategii. Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. W końcu, by otworzyć drzwi i zaprosić klientów do swojego świata, najpierw trzeba zadbać o solidne fundamenty oraz wewnętrzny porządek.
Czytaj

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego