Nowy, smaczny klient – DietBox

Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna oraz styl życia “fit” to aktualne trendy, w które doskonale wpisuje się nasz nowy klient. DietBox wyjątkowo podchodzi do odbiorców swojego cateringu dietetycznego – w Poznaniu, Łodzi i Warszawie. Dietetycy indywidualnie dopasowują dietę, a cały zespół dba o jakość produktów, staranność wykonania, pyszny smak i zdrowie zamknięte w boxach. Naszym zadaniem jest sprawić, aby wszyscy mogli się o tym dowiedzieć. Odpowiadamy za marketing marki, widoczność i aktywność w social mediach oraz poza nimi. Zapowiada się pyszna współpraca!

Zobacz też:

Jak założyć nową markę? Przewodnik krok po kroku!

Na początku był POMYSŁ… Potem adrenalina, błysk w oku. Radość z powodu opracowania usługi doskonałej,  (niemalże 😉 zmieniającej  dzieje ludzkości.  Entuzjazm na myśl o nowych perspektywach w życiu zawodowym, które otwierają się wraz z momentem zakładania nowej marki.
Czytaj

Dobre logo, czyli jakie? Dowiedz się, co to znaczy!

W dzisiejszych czasach silnie odczuwany jest przesyt informacji, a ich filtrowanie staje się konieczne. Człowiek coraz częściej koncentruje uwagę tylko na wybranych bodźcach. Z racji na stosunkowo silnie rozwinięty zmysł wzroku to treści wizualne powodują wzrost zaangażowania u przeciętnego odbiorcy, a obrazy i grafiki w największym stopniu przyciągają uwagę.
Czytaj

Warsztaty strategiczne – zobacz, jak możemy wykorzystać potencjał Twojego zespołu!

Nie może być mowy o sprawnych i efektywnych działaniach marki, bez wdrożenia przez zespół przemyślanej strategii. Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. W końcu, by otworzyć drzwi i zaprosić klientów do swojego świata, najpierw trzeba zadbać o solidne fundamenty oraz wewnętrzny porządek.
Czytaj

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego