Urząd Miasta Poznania nowym klientem MOXIE!

Naszym nowym klientem jest Urząd Miasta Poznania. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy przyczynić się do promocji miasta tak bliskiego naszym sercom. Poznań jako stolica regionu Wielkopolski ma w swojej ofercie wiele atrakcji kulturalnych dedykowanych nie tylko mieszkańcom, ale i turystom.

W związku z cyklicznymi wydarzeniami nasz zespół do końca roku ma za zadanie przygotowywać i optymalizować kampanie Social Ads. Mieliśmy już przyjemność promować takie wydarzenia jak Dizajn Lokalny czy obchody 30-lecia wolnych wyborów w Polsce. Aktualnie realizujemy kampanie Social Ads w związku z cyklem wydarzeń #NaWolnym pełnym atrakcji kulturalnych oraz projektem #NaFalach, któremu zawdzięczamy fantastyczne koncerty.

Ponadto przygotowaliśmy Facebook’ową aplikację, na której okresowo umieszczane są konkursy. Jesteśmy odpowiedzialni za szatę graficzną i development.

Czeka nas pracowity czas. Współpraca z Urzędem Miasta Poznania zapowiada się bardzo obiecująco!

Zobacz też:

Jak założyć nową markę? Przewodnik krok po kroku!

Na początku był POMYSŁ… Potem adrenalina, błysk w oku. Radość z powodu opracowania usługi doskonałej,  (niemalże 😉 zmieniającej  dzieje ludzkości.  Entuzjazm na myśl o nowych perspektywach w życiu zawodowym, które otwierają się wraz z momentem zakładania nowej marki.
Czytaj

Dobre logo, czyli jakie? Dowiedz się, co to znaczy!

W dzisiejszych czasach silnie odczuwany jest przesyt informacji, a ich filtrowanie staje się konieczne. Człowiek coraz częściej koncentruje uwagę tylko na wybranych bodźcach. Z racji na stosunkowo silnie rozwinięty zmysł wzroku to treści wizualne powodują wzrost zaangażowania u przeciętnego odbiorcy, a obrazy i grafiki w największym stopniu przyciągają uwagę.
Czytaj

Warsztaty strategiczne – zobacz, jak możemy wykorzystać potencjał Twojego zespołu!

Nie może być mowy o sprawnych i efektywnych działaniach marki, bez wdrożenia przez zespół przemyślanej strategii. Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. W końcu, by otworzyć drzwi i zaprosić klientów do swojego świata, najpierw trzeba zadbać o solidne fundamenty oraz wewnętrzny porządek.
Czytaj

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego