COVID-19: Jak od paraliżującego stresu przejść do spokoju?

W MOXIETalks rozmawiamy o marketingu, społeczeństwie i technologii, ale w sytuacji światowej pandemii nie mogło zabraknąć odcinka dotyczącego koronawirusa. Posłuchacie go na Spotify, YouTube i Apple Podcasts.

Nikt z nas nie był przygotowany na to, z czym się właśnie mierzymy. Naturalną reakcją na takie wydarzenia jest stres, złe samopoczucie i lęk, jednak ważne jest, abyśmy spróbowali odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości. O tym w dzisiejszym MOXIETalks opowiada Arieta Prusak, CEO MOXIE Agencji Kreatywnej. Posłuchajcie, jak poradzić sobie ze strachem w sferze zawodowej oraz prywatnej i pamiętajcie, by o siebie dbać każdego dnia!Nasz podcast znajdziesz również na Apple Podcasts oraz YouTube.

Zobacz też:

Czym są OKR-y i jak pomagają skutecznym zespołom? Rozmowa z Maciejem Mazurkiem

Zastanawiasz się, jak dobrze zaplanować strategiczne i operacyjne cele dla siebie lub Twojego zespołu na rok, kwartał lub miesiąc? Ten odcinek jest dla Ciebie! Nasza CEO Arieta Prusak rozmawia z COO agencji BeeTalents, Maciejem Mazurkiem o systemie do ustalania i monitorowania realizacji celów, jakim jest OKR (Objective & Key Results).
Czytaj

Mniej znaczy lepiej. O tym, jak odejście od wzrostu gospodarczego ocali świat.

“Społeczeństwa Zachodu przywykły wyobrażać sobie, że każdy problem można rozwiązać przez innowacje technologiczne. A dlaczego jednak nie wyobrażamy sobie równie chętnie innowacji społecznych? Poprzestawanie na tym, co jest, traktowanie kapitalizmu jako jedynej możliwej drogi, dowodzi wielkiego ubóstwa wyobraźni.
Czytaj

Dlaczego pomoc potrzebuje partnerstwa? Co pomaga w komunikacji?

Dziś przychodzimy do Ciebie z Ważnym tematem, który w ostatnim czasie mocno z nami rezonuje. Z zagadnieniem będącym na skraju biznesu, niesienia pomocy i zwyczajnego, codziennego bycia w relacji z innymi.
Czytaj

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego