Vegab – social media dla gastronomicznej sieci franczyzowej

nowym klientem MOXIE!

Vegab to znana w Polsce marka łącząca zdrowy street food z etycznym postępowaniem. Działająca w modelu franczyzowym sieć gastronomiczna powstała w Krakowie i ma jeden cel: zarażać miłością do kuchni roślinnej. Dzięki nowatorskiemu podejściu do wegańskiej kuchni zespół Vegaba tworzy przyjazną przestrzeń niezależnie od kulinarnych preferencji, a ich kultowe v-mięso przekonało do roślinnych potraw niejednego “mięsożercę”.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie vegab-na-bloga-1024x425.jpeg

Jako, że nieustanne poszukiwanie kreatywnych rozwiązań oraz miłość do dobrego jedzenia jest również sercem zespołu MOXIE, jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc współpracować z tymi, którzy kierują się takimi samymi wartościami w biznesie. Rozpoczynamy działania w Social Mediach marki i razem z zespołem Vegaba będziemy przekonywać – try vegan!

Jaki zakres usług obejmuje i na czym polega wsparcie MOXIE? Współpracę rozpoczęliśmy od odświeżenia strategii komunikacyjnej marki w Social Mediach. Prowadzimy bieżące działania z zakresu: obsługa Social Media (Facebook i Instagram), obsługi i optymalizacji kampanii online, czyli Social Ads na Facebooku i Instagramie oraz content marketingu i tworzenia wpisów blogowych na stronę internetową franczyzy. 

Update:
Co po pierwszych 4 tygodniach naszych działań mówi General Manager sieci Vegab Mateusz Smolka?
„Współpracę rozpoczęliśmy niedawno, ale szybko zauważyliśmy wzmożony ruchu w Socialach jak i w lokalu. Mamy nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy. : )”

Posiadasz markę franczyzową i chcesz zadbać o jej rozpoznawalność? A może chcesz uaktualnić wizerunek swojego biznesu? My Ci w tym pomożemy! Napisz do nas na biuro@moxie.pl i rozpocznijmy wspólne działania!

Zobacz też:

Jak założyć nową markę? Przewodnik krok po kroku!

Na początku był POMYSŁ… Potem adrenalina, błysk w oku. Radość z powodu opracowania usługi doskonałej,  (niemalże 😉 zmieniającej  dzieje ludzkości.  Entuzjazm na myśl o nowych perspektywach w życiu zawodowym, które otwierają się wraz z momentem zakładania nowej marki.
Czytaj

Dobre logo, czyli jakie? Dowiedz się, co to znaczy!

W dzisiejszych czasach silnie odczuwany jest przesyt informacji, a ich filtrowanie staje się konieczne. Człowiek coraz częściej koncentruje uwagę tylko na wybranych bodźcach. Z racji na stosunkowo silnie rozwinięty zmysł wzroku to treści wizualne powodują wzrost zaangażowania u przeciętnego odbiorcy, a obrazy i grafiki w największym stopniu przyciągają uwagę.
Czytaj

Czym są OKR-y i jak pomagają skutecznym zespołom? Rozmowa z Maciejem Mazurkiem

Zastanawiasz się, jak dobrze zaplanować strategiczne i operacyjne cele dla siebie lub Twojego zespołu na rok, kwartał lub miesiąc? Ten odcinek jest dla Ciebie! Nasza CEO Arieta Prusak rozmawia z COO agencji BeeTalents, Maciejem Mazurkiem o systemie do ustalania i monitorowania realizacji celów, jakim jest OKR (Objective & Key Results).
Czytaj

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego