Jak wyglądają praktyki w agencji kreatywnej?

Jako agencja kreatywna staramy się nie tylko tworzyć najlepsze kampanie dla naszych Klientów, ale również przekazywać wiedzę i inspirować innych do działania. Dlatego zawsze z wielką chęcią przyjmujemy pod swoje skrzydła stażystów i praktykantów – wierzymy, że w ten sposób uczymy młodszych kolegów dobrych branżowych praktyk. Sami też mamy niemałą frajdę i możliwość spojrzenia na pewne kwestie z nowej perspektywy. Praktyki w agencji kreatywnej to wartość dodana dla obu stron.

A co o swoim czasie spędzonym w MOXIE sądzą sami zainteresowani?
Przeczytajcie wrażenia naszych praktykantów!

JOLA – uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Poznaniu

Praktyki w MOXIE odbywałam trzy razy. Najpierw z ramienia szkoły następnie dla samej siebie, bo choć nie łatwo odmówić sobie wakacji, czas spędzony w tej agencji był dla mnie bardzo rozwojowy. Nie mówiąc o tym, że dzięki super atmosferze po prostu było przyjemnie przychodzić do biura. Za każdym razem kiedy tu wracam uczę się czegoś nowego. MOXIE dynamicznie się rozwija, ma nowych klientów i różnorodne projekty. Na pewno jeszcze tu wrócę, żeby nauczyć się jeszcze więcej.

PATRYK – obecnie Junior Account Executive w MOXIE

Moja przygoda w firmie zaczęła się od stażu. Kończyłem studia, pracowałem w różnych miejscach, głównie dorywczo – chciałem postawić pierwsze kroki w branży, ale bez doświadczenia nie jest łatwo. To, że zdecydowałem się akurat na tę agencję, uważam za świetny wybór. Od pierwszego dnia dostałem sporo możliwości. Zostałem zaangażowany w duże projekty, o parzeniu kawy nie było mowy. Zadaję mnóstwo pytań i zawsze dostaję odpowiedź – nie wszędzie tak to wygląda. Po miesiącu otrzymałem ofertę pracy, którą z wielką chęcią przyjąłem.

Marcin – obecnie Digital Marketing Specialist w MOXIE

Jestem studentem nowatorskiego kierunku mediaworking na Collegium da Vinci, na którym uczę się sporo o marketingu on-line. Choć mamy wiele zajęć praktycznych, czym innym jest wykonywanie zadań na zajęciach, a czym innym realna praca w agencji, dlatego na początku roku postanowiłem odbyć staż w agencji. Wykorzystanie umiejętności przy prawdziwych projektach oraz dostęp do wielu nowych narzędzi to zupełnie nowe doświadczenie. Super było patrzeć, jak efekty mojej pracy były wdrażane przez Klientów. Minęło trochę czasu, praktyki się kończyły… a ja nadal rozwijam się w MOXIE, już jako pracownik agencji.

Zobacz też:

Dlaczego pomoc potrzebuje partnerstwa? Co pomaga w komunikacji?

Dziś przychodzimy do Ciebie z Ważnym tematem, który w ostatnim czasie mocno z nami rezonuje. Z zagadnieniem będącym na skraju biznesu, niesienia pomocy i zwyczajnego, codziennego bycia w relacji z innymi.
Czytaj

Wojna w Ukrainie a zmęczenie współczuciem – na co dziś musisz być uważn_?

Zmęczenie współczuciem – aż do 2020 roku termin zarezerwowany niemalże jedynie dla aktywistów społecznych, lekarzy, terapeutów oraz wolontariuszy, czyli tych, dla których mierzenie się z cierpieniem innych oraz niesienie pomocy, jest stałym i ważnym elementem codzienności.
Czytaj

Wojna w Ukrainie – miejsca udzielające wsparcia psychologicznego

Wojna na Ukrainie, choć pozornie rozgrywa się ‘gdzieś tam, za granicą’, bardzo realnie wpływa na nasze ‘tu i teraz’.  Nieustanne zmęczenie, rozdrażnienie, czy problemy z koncentracją, z którymi przyszło nam się mierzyć to symptomy stopniowego wyczerpywania się naszych zasobów wewnętrznych.
Czytaj

Porozmawiajmy!

Czujemy, że możemy zrobić razem coś, o czym będzie głośno!

Powiedz nam, czego potrzebuje Twoja marka:

Grafika do formularza kontaktowego